Hakkımızda

Erdoğan AVM

Erdoğan AVM, 1990 yılında Gaziantep’te açılmış olup, kendi bünyemizde beyaz eşya, elektronik, mobilya, küçük ev aletleri, ısıtma-soğutma ve züccaciye ürünleri ile sektöründe yetkili bir firma olarak deneyimli ve uzmanlaşmış kadromuzla profesyonel olarak sizlere hizmet sunmaktayız.

Sektöründe lider bir firma olmayı hedefleyen firmamız, müşterilerine yenilikçi, dürüst ve kaliteli ürün ve hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Tamamıyla alanında uzmanlardan oluşan Gaziantep Erdoğan AVM beyaz eşya, mobilya, elektronik, küçük ev aletleri, ısıtma-soğutma ve züccaciye firması her zaman hizmetinizdedir.

E-Ticaret Hizmet Kanallarımız

Hizmet kalitemizi en yüksek seviyeye çıkararak, teknik destek, ürün teslimat ve kurulum sonrası hizmetimiz ile siz müşterilerimizin memnuniyetini sürekli artırarak, dünya standartlarına uygun olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi en iyi ve kaliteli ürünlerle buluşturarak sizleri mutlu etmek temel amaçlarımızdan biridir. Bu amaçlarımız doğrultusunda her anlamda tam takım olan Erdoğan AVM, siz değerleri müşterilerimizin evlerine değer katacak olan ürünlerimizle sizleri firmamıza beklemekteyiz.