Hakkımızda

Erdogan AVM

Erdoğan AVM, 1990 yılında Gaziantep’te açılmış olup, kendi bünyemizde beyaz eşya, elektronik, mobilya, küçük ev aletleri, ısıtma-soğutma ve züccaciye ürünleri ile sektöründe yetkili bir firma olarak deneyimli ve uzmanlaşmış kadromuzla profesyonel olarak sizlere hizmet sunmaktayız.

Sektöründe lider bir firma olmayı hedefleyen firmamız, müşterilerine yenilikçi, dürüst ve kaliteli ürün ve hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Tamamıyla alanında uzmanlardan oluşan Gaziantep Erdoğan AVM beyaz eşya, mobilya, elektronik, küçük ev aletleri, ısıtma-soğutma ve züccaciye firması her zaman hizmetinizdedir.

Hizmet kalitemizi en yüksek seviyeye çıkararak, teknik destek, ürün teslimat ve kurulum sonrası hizmetimiz ile siz müşterilerimizin memnuniyetini sürekli artırarak, dünya standartlarına uygun olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi en iyi ve kaliteli ürünlerle buluşturarak sizleri mutlu etmek temel amaçlarımızdan biridir. Bu amaçlarımız doğrultusunda her anlamda tam takım olan Erdoğan AVM, siz değerleri müşterilerimizin evlerine değer katacak olan ürünlerimizle sizleri firmamıza beklemekteyiz.

Erdoğan AVM Kurumsal Bilgileri

Firma Adı: Erdoğan AVM

Ticaret Unvanı: Erdoğan AVM / Hasan ERDOĞAN

Vergi No: 61609360292

Vergi Dairesi: Şehitkamil

Ticaret Sicil Numarası: 33403

Mersis No: 60611936029200015

Telefon: 0542 225 90 13

Adres: Güzelyurt Mah. 30082 Cad. No: 129 Şehitkamil – GAZİANTEP